piątek, 10 czerwca 2016

COME BACK

Łomatkozcórką, jak mnie tu dawno nie było :o Ponad dwa lata, hohoh :D
    Cóż, zważywszy na to, iż jestem patentowanym leniem i mi się kompletnie nic pod tym kątem robić nie chciało wyszło, jak wyszło. Robiłam sobie wprawdzie roczny kurs z grafiki komputerowej ale jak widać nie użyłam swojej wiedzy aby coś tutaj na blogu podziałać... No i też, od roku działam aktywnie w grupie skanlacyjnej robiącej mangi nielicencjonowane jeszcze w Polszy (jeżeli ktoś się tym interesuje, to wie o co cho). Zwę się tam Erizabesu, a grupa zwie się Wanted Team : LINK zapraszam :D Ja zajmuję się edycją Fairy Tail, Black God'a, Code:Breaker'a i Aporismu.
    Ale, ale, co do bloga. 4 rok magisterki, starość nie radość, zobowiązuje do ruszenia dupska, czyż nie? No i, wybieram się na podyplomówkę z grafiki komputerowej od października, pasuje się coś podszkolić przed, no i potem, chciałabym iść może w tworzenie layoutów na strony? Może nawet pisanie stron? Who knows, who knows. W planach (wprawdzie już od dosyć dawna, chociaż obrys już mam!) mam narysować Ciri z Wiedźmina, wersja oczywiście z gry. Ponadto, pasuje w końcu zacząć używać tabletu do rysowania bo biedak mi się kurzy tylko.
   Coby notka pusta nie była wrzucę nagłówek do bloga Izy - AUTOGRAFY. Robiony jest wprawdzie już bardzo dawno, ale co tam :D


No i, słowem zakończenia, kilka osób pytało się Izy "Jak zrobiłaś taki nagłówek? Wow, wow". Otóż, to nie ona go zrobiła, tylko ja! :O Więc, gdyby ktoś chciał nagłówek do swojego bloga niech pisze do mnie na terpentyna93@gmail.com. Zrobię dla Ciebie jaki chcesz, będzie to dla mnie dobry trening :)

2 komentarze:

  1. Dzięki mnie się jeszcze wybijesz :v

    OdpowiedzUsuń
  2. Btw, taki grafik z Ciebie, a Twój blog taki skromniutki... :P Czemu? :D

    OdpowiedzUsuń